Rychlá poptávka

Automatizace domácnosti od Somfy

Pohodlí, bezpečí a úspora energií na dosah ruky.

 

Ovládání domu nikdy nebylo jednodušší

Nechte se okouzlit pohodlím a dopřejte si u vás doma nebývalé bezpečí. Navíc získáte významné úspory na vytápění. To vše vám přinese automatizace domácnosti. Ovládejte celý svůj dům či jiné prostory prostřednictvím svého chytrého telefonu.

Podívejme se na automatizaci domácnosti blíže, představujeme vám systémy TaHoma® a Connexoon, které vyrábí naše partnerská společnost Somfy.

 

Automatizace domácnosti od Somfy

 

Jak automatizace domácnosti funguje?

Ve své chytré domácnosti můžete hravě a efektivně ovládat vše od stínění a osvětlení až po garážová vrata a vjezdovou bránu.

 

Už nemusíte jednotlivé prvky své domácnosti ovládat manuálně.

 

Všechna zařízení jsou napojená na systém automatizace TaHoma® nebo Connexoon. Vy je poté ovládáte na dálku ze svého chytrého telefonu či jiného ovladače. Můžete také nechat pracovat scénáře, které si předem vytvoříte. Ve vámi nastavených situacích tak budou „myslet" za vás.

 

Systém TaHoma®

TaHoma® je komplexní systém automatizace domácnosti. O bezpečí vašeho domu se stačá díky zpětné vazbě a podpoře zabezpečení celého objektu. Dá vám tak vědět, že byla roleta v pořádku stažena nebo že se objevila překážka v dráze pohybu garážových vrat. Ta se i sama zastaví, aby předešla kolizi.

Druhá verze TaHomy svým vzhledem nenaruší interiér vašeho domu.

 

Zjistěte o systému víc >>> nebo pokud máte o systém TaHoma® zájem, obraťte se rovnou na nás.

 

Systém TaHoma můžete ovládat také designovým ovladačem Nina.

 

Systém Connexoon

Systém Connexoon funguje na principu tří aplikací pro váš chytrý telefon. Connexoon Window se stará o stínění vašeho domu, Connexoon Access o vrata a bránu a Connexoon Terrace o pohodlí na terase.

Ovládání je stejně snadné jako u systému TaHoma®, systém Connexoon však nepropojí celou domácnost - máte na výběr z libovolné kombinace dvou aplikací.

Zjistěte o systému víc >>>

 

Connexoon je ideálním řešením, pokud chcete pro začátek ovládat např. jen stínění.

 

Ptejte se!

Zajímá vás víc? Poradíme vám! Ať vás zajímají konkrétní systémy nebo se jen chcete informovat, jak může vaše nová, automatizovaná domácnost vypadat, jsme vám k dispozici.

 
 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  PROFIFLEX s.r.o., Vojtova 1198/25, 664 34 Kuřim
Tel.: +420 547 723 090, Fax: +420 547 723 091, E-mail: brno@profiflex.cz
   

 

© Copyright 2019 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.